Parkurové skákání

Lucie se již dlouhou dobu zabývá parkurovým skákáním na nízké úrovni (do úrovně ZL). V těchto kategoriích za sebou má již nespočet závodů a řadu umístění, jezdeckou licenci vlastní již 7 let. Dnes se zabývá výukou jezdeckých začátečníků až do úrovní základních parkurů/drezúr.
Pokud máte zájem o výuku anglického ježdění, neváhejte ji kontaktovat. Máme k dispozici dobré koňské učitele, kteří Vám nic nedají zadarmo, ale zároveň Vás nezklamou.

Chov koní Kinských

Zabýváme se českým chovem „zlatých koní". Zatím máme v majetku pouze dvě klisny onoho plemene, ale naše stádo hodláme rozšiřovat. Pokud jste také fanoušky těchto nádherných koní, budeme rádi za každou spolupráci s Vámi a Vašimi koňmi.

Vozatajství

Lucie jako jedna z mála lidí v republice vlastní také vozatajskou licenci. Účastnila se národních závodů ve Slatiňanech a v Lysé nad Labem, bohužel z nedostatku času se tomuto odvětví již moc nevěnuje. Dnes své zkušenosti uplatňuje ve výuce mladých vozatajů a mladých nezapřahaných koní.
Také vlastníme krásný zrenovovaný kočár, se kterým často vozíme novomanžele na svatbách. Nemáme problém dojet s koňmi kamkoliv po republice, takže se na nás neváhejte obrátit, pokud právě nějakou slávu plánujete.