„Ti, kteří mají trpělivost dělat prosté věci dokonale, osvojují si umění dělat nesnadné věci lehce.“ J. C. F. Schiller

Jak bývá zvykem, každý podnikatel se snaží vychválit svou firmu a každý rodič své dítě. Můžeme Vám slibovat spolehlivost našich strojů, neporazitelnost našich koní, nejnižší ceny a nejvyšší výkon a nulové ztráty. Jenže my našim klientům neradi lžeme, protože věříme, že spolupracujeme s velmi inteligentními lidmi.

Naše stroje se mohou porouchat. Jsou to pouze smontované kombinace již po staletí vymyšlených principů. Avšak naší precizní údržbou se vždy snažíme minimalizovat pravděpodobnost poruch a tím jsme schopní Vám zajistit plynulý průběh prací.

Poměr cena – výkon je důležitý. Nejsme schopni zajistit pro Vás za ty nejnižší ceny ten nejlepší výkon. To jednoduše nejde, ale budeme se snažit uspokojit všechny naše zákazníky oboustranně výhodným kompromisem.

Řídíme se velice přímým krédem:

„Naši práci odvádíme tak, abychom se s našimi zákazníky při každém jednání přivítali upřímným úsměvem.“

Sklizeň se sklízecí mlátičkou

Naše společnost disponuje sklízecí mlátičkou New Holland CX 8070 se záběrem adaptéru 7,4 metru. Jedná se o tangenciální stroj s vytřasadlovým separačním systémem, a proto je velmi vhodný pro podniky, které ponechávají slámu v řádcích. Samozřejmě lze na přání zákazníka slámu drtit.

Doprava zemědělských komodit

Pokud potřebujete přepravní kapacity, pak je tu naše firma právě pro Vás.
Disponujeme agro-nákladním vozidlem Scania s konfigurací náprav 6x4. Na Scanii můžeme lehce měnit nástavba. Ta největší má objem 27 m3 a pak se objem snižuje podle zvoleného kontejneru. V kooperaci spolupracujeme i s další společností, od které můžeme zajistit soupravu traktoru Claas Arion 650 s návěsem Molcik TDK 20000.